זוכרים את הנגר התל-אביבי שפרסם מודעה על לוח מודעות בבניין שגר בו בחור צעיר, וזה האחרון החליט לצלם את המודעה ולהעלותה לפייסבוק? אם לא, מדובר בנגר שפרסם את הנגרייה שלו במספר בתים. הבחור הצעיר הבין שפרסום שכזה לא יביא לנגר מספיק לקוחות אז הוא עשה מעשה ופרסם את המודעה שלו ברשת החברתית. תוך מספר ימים כמות ההזמנות הרקיעה שחקים. הסיפור הזה מחזק את הטענה שבניית אתרים לעסקים היא הכרחית, וצריך לעשות את זה בהקדם, אבל כמו שצריך, שישרת אתכם נאמנה.


מה כדאי שיופיע באתר לעסק?

הסתכלו על האתר שלכם כמו על חלון ראווה לעסק שלכם. מה הייתם שמים בחלון הראווה שלכם? ממה הייתם רוצים שהלקוחות הפונטניצאלים ואלו הקיימים יוכלו להתרשם? אחד החוקים המוכרים בבניית אתר תדמית או אתרים בכלל היא ליצור גלישה פשוטה ונוחה למשתמש. משתמש שמרגיש ש"מסובך לו" להתנהל בתוך האתר יסגור את החלון כלעומת שפתח אותו.

מעוניינים בבניית אתר לעסק? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם

התשתית של אתר העסק שלכם לא חייבת להיות מתוחכמת במיוחד, ולכן לא תמיד תצטרכו אפילו לקחת את שירותי של בונה אתרים. הסיבה לכך פשוטה:

היום יש ברחבי הרשת תוכנות חינמיות שונות שאפשר לבנות באמצעותן בלוגים ואתרי אינטרנט. וורדפרס, לדוגמא, זוהי תוכנה חינמית שמתכנתים רבים משתמשים בה, משום שהממשק שלה קל ונוח לתפעול. במקור, היא תוכננה עבור בלוגים, אך מיטב האתרים משתמשים בה. היתרון המשמעותי בבניית אתר וורדפרס היא האפשרות לשינוי כל מרכיב באתר והתאמתו לצרכים שלכם.

מומלץ שבאתר שלכם יהיו קטגוריות כמו "צור קשר", "מי אנחנו" וכדומה, עם פרטים על המקום ועל העסק, כבסיס ליצירת קשרי עבודה.


אז למה בכל זאת אנשי מקצוע לבניית אתר לעסק?

יש ברשת מליוני דומיינים ואתרי אינטרנט שונים. נוכחותו העקרונית של אתר ברשת אינה מספיקה בשביל שתהיה בו תנועה של גולשים. לשם כך, אם אנחנו רוצים שהאתר שלנו ישרת אותנו למטרה לשמה הקמנו אותו, יש להתאים את התכנים בו כך שיהיו נוחים למשתמש וכן קלים לחיפוש במנועי החיפוש הגדולים, כמו גוגל.

אתר שגוגל מוצא בקלות, בהתאם לשימוש מסוים במילים שונות ובארגון ראוי של האתר שאינו "מעלה חשד" בעיניי גוגל, יזכה לדירוג גבוהה בחיפושי גוגל. ישנה אפשרות גם של קישורים ממונים בגוגל, אליהם תוכלו להיכנס אחרי שהאתר יהיה באוויר.

שימושי לדעת שחברות רבות המוכרות דומיינים בארץ ובחו"ל מציעות הטבות לרוכשים שטחי אחסון ודומיינים דרכן, כמו שוברים לפרסום בגוגל למשך זמן מסוים ועוד. שווה לבדוק זאת כשמקימים את האתר לעסק שלכם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן