"הקמתי עסק חדש ואני מעוניין לפרסם אותו באמצעות אתר אינטרנט תדמיתי? האם אני חושב בצורה נכונה?" כן. כיום, האינטרנט הוא הכלי החזק ביותר לשיווק עסק באינטרנט. השאיר את הפרטים שלך ומומחה בתחום יחזור אליך ויספר לך כיצד חברת בניית אתרים תוכל לעזור לך

 
אתר תדמיתי – האם אני באמת זקוק לו?

כל עסק או חברה חייבים לפנות אל חברת בניית אתרים על מנת "שתנפיק" עבורם כרטיס ביקור וירטואלי,  דהיינו, אתר תדמיתי אשר ישדר את אופיו של העסק וימתג אותו בפני הגולשים. אם בעבר, רוב הפעולות השיווקיות והפרסומיות של החברה היו פעולות קד"מ והאינטרנט נחשב ככלי ניסיוני, כיום כל חברה מודעת לעובדה כי חברה ללא אתר אינטרנט, היא חברה אשר בוחרת לעצום את העיניים ולוותר על פלח שוק גדול מאוד של לקוחות פוטנציאליים.

בניית אתר תדמיתי תמיד יערב צוות אנשי מקצוע אשר יבצעו אפיון מקדים, יציעו לכם מבחר עיצובים, יעלו רעיונות בכל הקשור אל הצבעים והגופנים המתאימים ביותר לאתר, ימליצו לכם על מערכת ניהול תוכן ידידותית ועוד. האתר חייב להיבנות על ידי חברת בניית אתרים מקצועית ובעלת ניסיון בתחום בניית אתרים לעסקים וחובתכם היא לוודא כי האתרים אשר היא בנתה בעבר לעסקים אחרים מרשימים ותואמים לדרישות העסק שלכם. חברה מקצועית תמיד תגלה שקיפות בכל שלבי בניית האתר ולא תתחיל את תהליך בניית האתר ללא אפיון מקדים ואישור של הלקוח.
 
בניית אתר תדמית – סומכים על החברה

אין לכם ידע בכל הקשור אל תחום הרשת ובניית האתרים ולכן החלטתם לוותר מראש ולהעביר את הסמכות המלאה לידי חברת בניית האתרים? חשוב מאוד שתהיו מוכנים למצב בו לא תהיה מרוצים מהתוצאה הסופית.

העלות של אתר תדמיתי לבעלי עסקים יכולה להגיע לאלפי שקלים ויותר, ולכן חשוב מאוד להיעזר במומחה בתחום אשר ייפגש אתכם, יכיר את החברה שלכם, ישמע את הדרישות והמטרות שלה וימליץ לכם על חברת בניית אתרים מקצועית אשר תבנה עבורכם אתר מרשים. זכרו כי אתר תדמיתי חייב לשקף את האופי של החברה שלכם, להרשים את המבקרים, לכלול תכנים מעניינים ולהיבנות בצורה המותאמת לקידום וידידותית למשתמש.
 
בניית אתר תדמית – החלטות חשובות מאוד

רבים סבורים כי בניית אתר תדמית דורשת החלטה לגבי עיצוב האתר, כמות הדפים שבו והצבעים שלו וזהו. הם אינם לוקחים בחשבון כי זהו אינו סוף הסיפור, דבר אשר מוביל פעמים רבות לבעיות משום שלא קיבלו או היו שותפים להכרעות הבאות:

  • סוג האתר- נכון. החלטתם כי אתם מעוניינים באתר תדמיתי, אך לא החלטתם האם אתם מעוניינים שהוא יהיה  אתר סטאטי או דינאמי? כלומר אתר שבו אתם יכולים לעדכן את כל התכנים ולבצע את כל השינויים או אתר שכל שינוי בו דורש פנייה אל חברת הבנייה על מנת שתבצע את השינוי על ידי כתיבה מחדש או תוספות לקוד.
  • מערכת ניהול התוכן- האם אתם מעוניינים שמערכת הניהול של האתר תהיה  בבעלות חברת בניית האתרים או בבעלותכם?
  • הקוד- האם אתם מעוניינים במערכת ניהול התוכן בעלת קוד פתוח או מערכת בפיתוח עצמי?
  • אחסון- האם חברת בניית האתרים מחייבת אתכם באחסון האתר אצלה? מה קורה במצב בו אתם מעוניין לאחסן את האתר אצל חברה אחרת? מה נפח חבילת האחסון?
  • נלוות- האם החברה מציעה לכם מערך שירות לקוחות? שירותי תמיכה? האם היא מספקת לכם אחריות על האתר ועוד.

 
מלאו את הפרטים שלכם עכשיו ומומחה בתחום בניית אתרי תדמית יצור אתכם קשר בזמן הקרוב. השירות ניתן ללא עלות או התחייבות כלשהי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן