התקציב שלכם מוגבל אך אינכם מעוניינים להתפשר על אתר אינטרנט מקצועי ומרשים לעסק אשר יאפשר לגולשים לקבל מידע חיוני וליצור אתכם קשר מהיר? אנו שמחים להכיר לכם את הטרנד החם ביותר בשוק בניית האתרים – בניית אתר וורדפרס. מעוניינים לשמוע עוד? רשמו את הפרטים שלכם ומומחה בתחום הוורדפרס יצור אתכם קשר.

 
בניית אתר או בלוג בוורדפרס?

אנשים רבים המכירים את מערכת ניהול התוכן וורדפרס כמערכת לבניית בלוגים אינם מצליחים להבין את שינוי התדמית או "הניתוח הקוסמטי" אותו היא ביצעה בשנים האחרונות.

אנו שמחים לבשר לכם כי מערכת חופשית זו לא שינתה תדמית אלא הרחיבה את שירותיה וכיום ניתן לבנות בה בלוג מרשים לחברה, לעסק או לשימוש פרטי וכן אתר אינטרנט מרשים בעלות מצחיקה. רוב בעלי העסקים אינם מודעים לעובדה כי בוני אתרים ולקוחות עסקיים רבים משתמשים בפלטפורמת הוורדפרס וזאת משום יתרונותיה הרבים.
 
בניית אתר וורדפרס או אתר "סטנדרטי"?

כל אחד המעוניין בבלוג או בניית אתר וורדפרס יכול לבנות בפלטפורמה זו אתר בתקציב זעום. השאלה הנשאלת היא: אם היתרונות של מערכת תוכן זו כל כך רבים וניתן לבנות אתר אינטרנט המבוסס עליה במחיר מצחיק, מדוע חברות בניית אתרים עדיין מציעים בניית אתרי אינטרנט על פלטפורמות אחרות?

חשוב לדעת כי בניית אתר וורדפרס מיועד בעיקר לעסקים בסדר גודל קטן עד בינוני וכי הכמות של התוספים המוצעים בחינם מוגבלת. בנוסף,  ישנם יישומים אשר קשה עד בלתי אפשרי להתקין אותם במערכת (אם תהיו מעוניינים בבניית אתר מסחרי בוורדפרס, הדבר יהיה בעייתי) ומתכנתים רבים טוענים כי יש להם בעיה לשנות את היכולות הבסיסיות המוגדרות במערכת ולהוסיף פיתוחים שונים הנדרשים לאתר האינטרנט.

אם תפנו אל חברת בניית אתרים בבקשה לבנות לכם אתר אינטרנט, החברה תאפיין את הדרישות שלכם ותבחר את הפלטפורמה אותה ניתן יהיה לפתח בהתאם לדרישות הלקוח והעסק.
 
היתרונות של בניית אתר וורדפרס

  • ידידותי למשתמש ולבעל האתר- מערכת ההפעלה של האתר נוחה מאוד וכל אחד יכול ללמד כיצד להשתמש בה תוך מספר דקות.
  • טעינה מהירה- ניתן להתקין את המערכת על כל שרת והאתר תמיד ייטען במהירות, כך שלא תצטרכו להתמודד עם לקוחות אשר "ברחו" מהאתר שלכם כי לא הייתה להם סבלנות להמתין עד אשר הוא ייטען.
  • תוכן- המערכת מאפשר פעולות פשוטות וברורות של עדכון תוכן, הוספת מאמרים, פתיחת דפים חדשים באתר, יצירת קטגוריות חדשות ועריכת תכנים קיימים.
  • מדיה- המערכת מאפשר בניית אתר תדמית וסוגים שונים של אתרים והוספה מהירה וקלה של קבצי מדיה. (סרטוני פלאש, קבצי סאונד, סרטוני וידיאו ועוד).
  • עיצוב- אם אתם מעוניינים בעיצוב בהתאמה אישית, תוכלו לבקש ממעצב חברת בניית אתרים ליצור עבורכם עיצוב מיוחד המותאם למערכת הוורדפרס. ניתן לשנות את העיצוב כל אימת שמעוניינים.
  • קידום- אתרי וורדפרס מותאמים לקידום במנוע החיפוש של גוגל. (כוללים מפת אתר, כתובת דומיין קליטה, מטה תגיות ועוד).
  • עלות- העלות של בניית אתר וורדפרס תהיה נמוכה יותר מאשר בניית אתרי תדמית או בניית אתרים לעסקים על כל פלטפורמה אחרת.

מעוניינים בחברת אתרים שתבנה עבורכם אתר וורדפרס זול ואיכותי? מעוניינים להקים מספר אתרים אשר יתרמו לחשיפת העסק שלכם? השאירו את הפרטים שלכם, ומומחה בתחום בניית אתרי וורדפרס יחזור אליכם עוד היום

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן