בניית אתרי אינטרנט – חובה לכל עסק

אין אנו יכולים להתווכח עם העובדה כי כיום נוכחות דיגיטלית ברשת מדומה לנוכחות בעולם האמיתי. כיום, הרשת מציעה עולם וירטואלי שלם הכולל מערך היכרויות, רופאים, שירותים, מוצרים שונים, מידע בכל תחום, משחקים, מחקרים ועוד.

ניתן לומר כי נכון לשנת 2019 אדם אשר אינו בעל נוכחות באינטרנט הוא אדם אשר מתעלם מהמציאות ועל אחת כמה וכמה ניתן לומר כי עסקים ללא אתר אינטרנט הם עסקים שבוחרים לא להיחשף לכמות גדולה של מבקרים וקונים פוטנציאליים.

אף אדם אינו יכול להתעלם מהעובדה כי כל אדם אשר רואה שילוט פרסומי של חנות המציעה שירות או מוצר המשרת את צרכיו, יחפש ברשת האינטרנט את האתר של אותה חנות או חברה.

אם לעסק אין אתר אינטרנט תדמיתי, הרושם הראשוני שיתקבל הוא כי מדובר בעסק אשר אינו "מחובר למציאות" ואינו מוכן לצעוד קדימה עם ההתפתחות הטכנולוגית, דהיינו, חוסר נאורות, חדשנות ורצון להכיר את הצרכנים אשר מבצעים את הרכישות שלהם באמצעות רשת האינטרנט. כיום אנו שומעים פעמים רבות את המשפט הבא מפיהם של אנשים: "אם אתה לא שם אתה לא קיים". דבר זה תקף לגבי אתרי אינטרנט.
 
בניית אתרי אינטרנט – מדינת ישראל מעודדת

בחודש פברואר 2012 משרד התמ"ת וגוגל החלו במיזם משותף של בניית אתרי אינטרנט ל- 20,000 בעלי עסקים במדינת ישראל. המטרה של מיזם זה היא להעלות את המודעות של כל בעלי העסקים בישראל באשר לחשיבות הגדולה של ההשתלבות בעולם המדיה הדיגיטלית וחשיפה לפלח שוק נוסף אשר יכול להכפיל ואף לשלש את כמות המבקרים והקונים בעסק.

מדינת ישראל בדומה לכל מדינות העולם מודעת לעובדה כי עסקים קטנים ובינוניים אשר אינם בעלי תקציב שיווקי פרסומי גדול , יכולים להשתמש באינטרנט ככרטיס ביקור של העסק ולחשוף אותו לכמויות גדולות של אנשים, גם אם התקציב שלהם אינו גדול.

המדינה מעודדת הכנסות ורווחים וההחלטה לספק לעסקים בינוניים וקטנים את אחד הכלים השיווקיים החזקים ביותר כיום, בניית אתר תדמית, אשר יקנה להם נוכחות ברשת, נובעת מתוך רצון שהעסק יגדיל את הכנסותיו מדי שנה.
 
בניית אתרי אינטרנט – עושים את העבודה בשבילכם

בניית אתרי אינטרנט דורשת מקצועיות, ניסיון ויכולת לאפיין את צרכיו של העסק ובהתאם להציע לו בנייה של סוג האתר המתאים לו ביותר. נכון להיום תוכלו לבחור בחברות המתמחות בסוגי האתרים ובניית אתרים לקהל היעד הבאים:

בניית אתר תדמית– כל עסק או חברה זקוקים לאתר תדמיתי אשר ימתג אותם ברשת האינטרנט ויספק לגולשים את כל האינפורמציה אודות פועלם, המוצרים והשירותים אותם הם משווקים וכן אפשרות ליצירת קשר עם החברה בצורה ישירה ומהירה. המטרה הראשונה של אתר תדמיתי הוא ליצור רושם ראשוני על החברה או העסק בקרב הגולש המבקר באתר. דבר שני הוא אתר מעוצב אשר יעורר רושם וישמש כאמצעי להגברת תנועת המבקרים באתר.

בניית אתר וורדפרס– נכון לשנת 2019 בניית אתר וורדפרס מיועדת בעיקר לאנשים פרטיים וכן לבעלי עסקים בעלי תקציב מוגבל. כאן מדובר על אתר אשר נבנה על פלטפורמה של מערכת ניהול תוכן אשר פופולארית בכל העולם המאפשרת תבניות עיצוב רבות, תוספים שונים, שינויים ועדכונים.
בניית אתרים מסחריים- אתרים אשר מאפשרים לחברות ועסקים שונים להציג את מלאי המוצרים של החנות ולמבקרים באתר לבצע פעולות של רכישה על ידי סל קניות וסליקת אשראי.

האצת אתרים – הדרך שלכם להציל את העסק שלכם מבחינה קידומית, וגם המקום שלכם לשפר בו את חווית הגלישה של הלקוחות שלכם. קורס האצת אתרים יאפשר לכם להגיש לגולשים רק את הקבצים המיודעים לאותו עמוד ולטעון את כל עמודי האתר במהירוצ מקסימלית – רוצים לנסות? לחצו.
 
מתלבטים באשר לאתר האינטרנט המתאים ביותר לעסק שלכם? מעוניינים לשמוע עוד? השאירו את הפרטים שלכם ומומחה בתחום בניית אתרי אינטרנט יחזור אליכם בהקדם, יברר מדוע אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט וימליץ לכם על סוג האתר המתאים לכם ביותר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן