האפשרות לבנות לבד אתר היא מדהימה, אך גם כשבונים אתר בסיוע של מתכנת ומעצב מקצועיים, חשוב לדעת לדבר בשפה המתאימה, בשביל שהאתר ייצא לא פחות ממושלם

החלטתם על בניית אתר תדמית ואתם לא בטוחים באיזה שפת תכנות צריך להקים אותו? מישהו אמר לכם להוסיף לאתר החדש לעסק הוםפייג' מסוגנן ואתם לא ממש מבינים על מה הוא מדבר? בשביל זה אנחנו פה:HTML, PHP– שפות תכנות שונות. למעשה, אלו שפות באמצעותן אפשר ליצור ולעצב עמודי אינטרנט. אם אתם רוצים להקים אתר בעצמכם ולא מבינים כלום בשפות הללו, בניית אתר וורדפרס יכולה להיות מושלמת עבורכם.

דומיין– השם של האתר שלכם, כפי שהוא מופיע בשורת הכתובת. שם האתר נחלק כך: www, הקדמה בכל האתרים (World Wide Web), השם שלכם-הדומיין, באותיות באנגלית ולבסוף הסיומת – co.ilהיא סיומת ישראלית, ac.il היא סיומת של מוסדות אקדמאים ו-orgשמור לארגונים.

פלאש– תוכנה ליצירת אנימציות או ממשקים מתוחכמים באתרים השונים. בשביל להשתמש בפלאש צריך ידע וניסיון ואפשר "להשתיל" חלקים של פלאש בבניית אתרים לעסקים, לדוגמא. שימוש בדמות המסבירה על המתרחש באתר, לדוגמא, יכול להיות מעוצב ומתוכנן בפלאש.

מעוניינים בבניית אתרי תדמית? השאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם

בסיס נתונים– מוכר גם בתור דאטה בייס. הוא משמש כמאגר נתונים שהגולש או מתכנת האתר יצר וממנו "נדלים" הפרטים המוצגים באתר.

"כניסה אחורית–הכניסה הקלאסית לאתרי אינטרנט היא דרך הדף הראשי, ההוםפייג'. עם זאת, פעמים רבות אנחנו נכנסים לאתרים דרך דפי מידע או תוכן, ולא מגיעים לדף הבית. לכן, מומלץ לעשות את הניווט באתר פשוט מכל נקודה שהיא, בשביל שאם מישהו נכנס דרך דף משני או דף תוכן, הוא עדיין ירצה להישאר לאורך זמן ויהיה לו קל לעשות זאת.

שרת– מספק שירותים למחשבים אחרים. כשאנחנו מקימים אתר נצטרך לרכוש שטח אחסון בשרת מסוים. היום איננו מוגבלים להשתמש רק בשרת הממוקדם בארץ, ואפשר לאחסן את האתר גם בשרת מחו"ל.

וורדפרס, ג'ומלה– תוכנות לבניית אתרים שמאפשרות בנייה עצמאית של אתר ללא עזרה של מתכנת. ניתן להתאים אותן אישית לצרכים של האתר שלכם. ישנם קורסים מקוצרים ומזורזים בתוכנות אלו שמאפשרים את הרחבת הידע שאפשר למצוא ברחבי הרשת.

התאמה לדפדפנים– איזה מבאס זה לפתוח אתר בדפדפן שאינו אקספלורר ושהוא לא יעבוד, נכון? אנחנו לא רוצים שזה יקרה ללקוחות שלנו, ולכן נקפיד להתאים את האתר שלנו לדפדפנים השונים.

גוגל אדוורדס– מערכת מודעות שמאפשרת הצגה של פרסומות של האתר שלכם בגוגל, ואפילו התאמה לפי מילות חיפוש שונות. התשלום בגוגל אדוורדס נעשה פר קליק – כל הקלקה על הפרסום שלכם תעלה לכם כסף (בהתאם לתקציב יומי כולל שמוסכם עליו מראש).

אפיון אתר– מתבצע עוד לפני בניית האתר עצמו. מדובר בתכנון כולל של כל החלקים באתר, איפה הם יהיו, איך יראו ואיך יקראו להם. האיפיון ישמש גם את המתכנת וגם את המעצב של האתר, משום שהוא כולל גם את המראה וגם את המהות שמאחוריו.

והיתרון הגדול ביותר בבניית אתרים, היא העובדה שזה מתרחש בעולם המידע הבלתי מוגבל ברשת האינטרנט. כך, אם אתם מסתבכים עם משהו מסוים או שאתם רוצים לדעת אם המתכנת יסכים לעשות דבר כזו או אחר, אתם יכולים למצוא מדריכים מקוונים או תשובות ברשת ולהתכונן לכך מראש

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן