בוחרים נכון – מרוויחים יותר

הבחירה בחברת בניית אתרים מקצועית ובעלת ניסיון תאפשר לכם למתג את החברה או העסק שלכם בכל צורה אשר תבחרו ולגרום לתנועה גדולה של מבקרים וקונים פוטנציאלים למוצרי העסק ושירותי החברה.

נכון להיום, האינטרנט מהווה את המדיה הפופולארית, האפקטיבית והשכיחה ביותר בקרב ציבור הישראלים.כיוון שענף זה נחשב כענף מתפתח וחברות רבות אינן מהוקצעות בכל הקשור לבנייה מקצועית של אתר אינטרנט לעיתים מתבצעות בחירות לקויות המביאות לכך שלקוח משלם עבור לחברת בניית אתרים עבור מוצר א' ולבסוף מקבל מוצר ב'.

אם גם אתם מעוניינים שאתר האינטרנט שלכם ייבנה על ידי חברת בניית אתרי אינטרנט מקצועית אשר תבצע אפיון נכון ותבנה אתר אשר ישרת את הצרכים שלכם ויוביל לחשיפת העסק שלכם על ידי תנועה גדולה של גולשים אליו, חשוב שתבחרו בחברה אשר תדע כיצד לבנות אתר המותאם לקידום באינטרנט ומעוצב בצורה מרשימה ומזמינה. בחירה נכונה של חברת בניית אתרים תוביל לחשיפה מוגברת , פרסום העסק והגדלת פוטנציאל ההכנסות והרווחים השנתיים שלו.
 
חברת בניית אתרים – מעצבים את התדמית שלכם ברשת

איכות העיצוב של אתר תדמיתי הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת בניית אתר.

כיום, חברות בניית אתרים מציעות ללקוח שתי אפשרויות: עיצוב טמפלט, קרי, עיצוב על פי תבנית קיימת ועיצוב בהתאמה אישית, דהיינו, עיצוב פרטני הנעשה לאחר אפיון מקיף והכרת אופיו ומטרותיו של העסק.

העלות של בניית אתר בעיצוב אישי תמיד תהיה יקרה יותר (אלא אם מדובר על חברת בניית אתרים או מעצב צעיר אשר רק החל בבניית תיק העבודות שלו), אך גם תספק לכם את אותה נראות מרשימה וזאת לאחר עבודת אפיון מקיפה של המעצב.

נקודות חשובות אותן עליכם לקחת בחשבון:

  • רושם ראשוני- גולשים רבים ברשת מזהים מהו עיצוב אתרים איכותי ומהו עיצוב "ברירת מחדל" של תבניות קיימות או מעצב שביצע עבודה עלובה ורבים מגבשים רושם ראשוני על החברה בהתאם לעיצוב המרשים של אתר האינטרנט שלה.
  • זוכרים את האתר- ככל שהעיצוב יהיה יותר בדלני ומרשים מהעיצוב של אתרי חברות אחרות, כל יגדלו הסיכויים כי הגולש יזכור את האתר שלכם ויעדיף להיכנס אליו מאשר אל אתרי האינטרנט של המתחרים בתחום.
  • מעצב מקצועי- חשוב מאוד לוודא כי המעצב אשר עובדה בחברת בניית האתרים הוא מעצב אתרי אינטרנט ולא מעצב גרפי אשר עבר חפיפה קצרה בחברה וכעת מנסה להצדיק את העסקתו בה. אל תתביישו ובררו מהי ההכשרה של המעצב, הניסיון שלו ובקשו לראות את תיק העבודות שלו.
  • "התוספות שמשנות"- חברת בניית אתרים מקצועית תמיד תיקח בחשבון את כל הקשור אל בניית האתר על פלטפורמה המתאימה לקידום וכן אפשרות של השכרת שירותי קידום מקצועיים. בנוסף, יש לוודא כי באתר ניתן יהיה להוסיף קישור אל רשתות חברתיות (הטמעת כפתור קישור של פייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס ועוד), אפשרות להעלאת קבצי וידיאו ושמע המקושרים ליו טיוב, אפשרות יצירת ניוזלייטר אשר יישלח לכל גולש אשר יהיה מעוניין בעיתון החודשי של העסק, אפשרות להפעלת פורום מקצועי,  צ'ט תמיכה ועוד.

חברת בניית אתרים ופיתוח האתר

חברת בניית אתרים מקצועית ובעלת ניסיון תדאג להתעדכן בכל החידושים והפיתוחים הטכנולוגיים הנוגעים לתחום בניית אתרים באינטרנט. היא תדאג להציע ללקוחותיה בניית אתרים על ידי שימוש בפלטפורמה החדשנית והיעילה ביותר ותוודא כי כל הדפים של אתר האינטרנט נטענים במהירות (הגולשים אינם סובלניים לגבי אתרים הנטענים באיטיות), הוא נפתח בכל סוגי הדפדפנים (פייירפוקס, אקספלורר, כרום ועוד), מותאם לכל המסכים, יש בו מערכת ניהול תוכן דינאמית דרכה הלקוח יכול לשנות את התכנים ולעדכן אותם, הקוד של האתר תקני ותואם את התקנים של W3Cוכן כי בניית האתר אופטימאלית לפעולות קידום.
 
מעוניינים בחברת בניית אתרים בעלת ניסיון בבניית אתרי אינטרנט לעסקים בתחום הפעילות שלכם? מעוניינים בחברה מקצועית ובעלת תיק עבודות מרשים המתאימה את בניית האתר לתקציב של הלקוח? מלאו את הפרטים שלכם כעת ומומחה בתחום בניית אתרים יחזור אליכם במהרה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן